STARTinnova

-ren proiektua


Sarbide-gakoak

Pasahitza ahaztu duzu?




  • Grupo 1

    1. taldea

    • Josune Etxeberria
    • Ainnoa Alonso Canellada
    • Maialen Muñoz Larrea
    • Larraitz Ibarguren Gezala
    • Hiart Ibarguren Criado
  • Grupo 1

    2. taldea

    • Josune Etxeberria
    • Julen Mugica Santiago
    • Aritz Martin Ubiria Romero
    • Iker Nieto Zambrano
    • Aingeru Segurola Samaniego
    • Iker Gomez Esnaola
  • Grupo 1

    3. taldea

    • Josune Etxeberria
    • Nahia Idoate Mendizabal
    • Izaro Silvan Ibargüen
    • June Zabaleta Fernandez
    • June Arcelus Garcia
  • Grupo 1

    4. taldea

    • Josune Etxeberria
    • Eider Fen Arbide Tolosa
    • Laura Pardavilla Seco
    • Amy Guido Noguera
    • Samuel Garcia Izaguirre
  • Grupo 1

    5. taldea

    • Josune Etxeberria
    • Nahia Azkarate Arruabarrena
    • Aner Asorey Salazar
    • Nerea Crespo Arnaez
    • Iraitz Bengoetxea Ansa
  • Grupo 1

    6. taldea

    • Josune Etxeberria
    • Oihergi Arzallus Mazizior
    • Peru Martiarena Olaiz
    • Markel Martin Vaquero
    • Manex Artuzamonoa Arcauz
  • Grupo 1

    6.TALDEA

    • Gaskon Etxeberria
    • Ekain Sein Lasa
    • Udane Ibarguen Karrera
    • Ander De Diego Sarasua
    • Odei Garro Balda
    • Aimar Lopez Dos Santos
  • Grupo 1

    5.TALDEA

    • Gaskon Etxeberria
    • Haizea Perez Muñoz
    • Eki Vicente Oliveri
    • Xabier Hernandez Alfonso
    • Irati Garaiar Iparragirre
    • Iker Irigoyen Garaño
  • Grupo 1

    4.TALDEA

    • Gaskon Etxeberria
    • Leire Hoyos Rodriguez
    • Eneko Sulibarria Susperregui
    • Amaiur Moriana Telletxea
    • Mikel Gotzon Baquedano Mella
    • Oihan Gordaliza Gestido
  • Grupo 1

    3.TALDEA

    • Gaskon Etxeberria
    • Udane Fernandez Leal
    • Saioa Casal Urretavizcaya
    • Julen Oscoz Diez
    • Unax Zaldua Elizetxea
    • Gorka Yerobi Burugain
  • Grupo 1

    2.TALDEA

    • Gaskon Etxeberria
    • Uxue Arruabarrena Gorostidi
    • Naroa Asensio Muñoz
    • Oier Jimenez Rivas
    • Ainhoa Iza Zaldua
    • Urtzi Tello Rodriguez
  • Grupo 1

    1.TALDEA

    • Gaskon Etxeberria
    • Ander Aizpurua Negredo
    • Ander Alonso Labiano
    • Eñaut Romero Lekuona
    • Olaia Oca Gabirondo
    • Jon Sierra Gonzalez


Bultzatzailea

  • EL DIARIO VASCO

Babesleak

  • BIC BERRILAN
  • ADEGI
  • DPTO. EDUCACION-GV

Kolaboratzaileak

  • UPV-EHU
  • TKNIKA

Enpresa aholkulariak

  • Sarralle
  • Grupo Wisco
  • Goizper
  • Unceta
  • Pneumax
  • Irizar
  • Cementos Rezola
  • Fundación Michelin
  • Ksb